Brawo Piłkarze!

Poznajmy ich: Reprezentacja X LO w Białymstoku w Lidze Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego w roku szkolnym 2012/2013.


Od lewej stoją: Michał Kresso 3c, Jakub Jatkowski 1a, Karol Łupiński 3a, Maciej Dańkowski 3e, Szymon Zysk 3c, Adam Dobrogowski 3c, Mateusz Mroczek 1a, Karol Chwojko 4at, Kamil Zatówko 3a, Krystian Dowgiert 3a, Jarosław Dźwigaj,na dole od lewej: Cezary Muraszkowski 3c, Piotr Walczuk 1a, nieobecni: Krzysztof Jankowiak 2b, Jakub Wyszyński 2d.

 

14 listopada 2012 roku organizowaliśmy w sali XIV LO, dzięki uprzejmości tamtejszej Dyrekcji-dziękujemy, turniej Ligi Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego. Bardzo dobrze spisała się szkolna drużyna futsalu. Zdobyliśmy komplet punktów, wygrywając dwa mecze.W pierwszym meczu pokonaliśmy 5:2 (3:1) Zespół Szkół Zawodowych Nr 2. Najlepszym zawodnikiem w tym meczu był nasz bramkarz Szymon Zysk z klasy 3c, który skutecznie i z determinacją bronił dostępu do naszej bramki. Bramki dla XLO strzelili Karol Łupiński z 3a dwie, Mateusz Mroczek z 1a dwie i jedną Adam Dobrogowski z klasy 3c.W drugim meczu po zaciętej i wyrównanej walce zwyciężyliśmy reprezentację VIILO 3:2 (1:0). Na szczególne wyróżnienie zasługują nasi napastnicy: Karol Łupiński z 3a strzelec dwóch bramek i debiutant który przebojem wdarł się do pierwszej piątki Mateusz Mroczek z 1a zdobywca decydującej bramki.Na słowa uznania zasłużyła cała drużyna, która tworzy zgrany zespół, a przede wszystkim charakteryzuje się nieustępliwością i wolą walki. Powinno to skutkować dobrymi wynikami w kolejnych meczach. Następny turniej na początku grudnia rozegramy w ZSOiW w Łomży. Trzymajcie kciuki. Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć Oli Wiśniewskiej z 3u, naszego wiernego kibica, za które jesteśmy bardzo wdzięczni.

Copyright © 2020 Strona XLO w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Copyright © 2004-2018. All Rights Reserved.