Pucharowe boje piłkarzy X LO

28 marca 2012 roku w hali sportowej VI LO rozegrany został I Turniej Futsalu o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju tym dobrze spisała się reprezentacja naszej szkoły. Walczyliśmy jak równy z równym z pierwszoligowymi drużynami i gdyby nie przysłowiowy brak szczęścia i mnóstwo niewykorzystanych 100 i 200 % ( J) okazji bylibyśmy czarnym koniem tego turnieju. Prawdziwy bój stoczyliśmy z gospodarzem i zwycięzcą turnieju drużyną VI LO nieznacznie ulegając 2:1. Piękna bramkę w tym meczu zdobył, z rzutu wolnego, Łukasz Wojno. Wcześniej Łukasz wraz z Karolem Łupińskim urządzali istne popisy strzeleckie w meczu z III LO zdobywając aż cztery bramki. W naszej bramce, o czym należy też wspomnieć, doskonale spisał się Szymon Zysk. Zagrał w końcu odważnie i zdecydowanie przy rozpoczynaniu akcji i skutecznie motywował naszą defensywę. Słowa uznania należą się też Maćkowi Dańkowskiemu, który pomimo odnowionej kontuzji rozegrał trzy mecze i Andrzejowi Osmulskiemu, nad którym w tym turnieju wisiało fatum nieskuteczności strzałów.

W drużynie wystąpili ponadto Mateusz Mikołajuk, Adam Dobrogowski, Kamil Zatówko, Michał Kresso, Cezary Muraszkowski, Maciej Jarmociuk.

Zdobyliśmy Puchar za III miejsce, a nagrodę dla najlepszego zawodnika drużyny otrzymał Łukasz Wojno. Całe zawody przebiegły w świetnej sportowej atmosferze i przy ogłuszającym dopingu publiczności.

Zobaczcie zresztą sami, zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Opiekun sekcji piłki nożnej chłopców Jarosław Dźwigaj

Copyright © 2020 Strona XLO w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Copyright © 2004-2018. All Rights Reserved.