Sukces strzelecki uczniów naszej szkoły!

 

9 listopada 2011r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w zawodach strzeleckich z okazji „Dnia Niepodległości” na strzelnicy UKS Kaliber. Młodzież startowała w konkurencji strzelania z kbks z pozycji leżącej.  Drużyna dziewcząt w składzie Martyna Miłkowska 3b LO, Brygida Karasowska 3b LO, Małgorzata Domitrz 3b LO, Izabela Kirpsza 3b LO, Agata Dakowicz 2u LO zdobyła puchar i dyplom za II miejsce. Drużyna chłopców w składzie Marcin Bielawski 2u LO, Tomasz Tomczuk 2u LO, Adrian Charytoniuk 2u LO, Krzysztof Malinowski 2u LO, Krystian Jurczuk 4AT zajęła miejsce 9. SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!

Copyright © 2020 Strona XLO w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Copyright © 2004-2018. All Rights Reserved.