Zaprasza Cię
INTERNAT
X Liceum Ogólnokształcącego

 

ul. Zwycięstwa 28
15-703 Białystok

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 85 651 02 61

telefony wewnętrzne:

kierownik internatu - 45

wychowawcy - 49

intendent - 44

kuchnia - 48

portiernia - 33

 

kierownik internatu: mgr Maria Bugajska-Dryl

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 Matura nie bez kozery zwana "egzaminem dojrzałości"  podsumowuje Waszą naukę nabytą  nie tylko w szkole średniej ale również we wcześniejszych etapach edukacji. Tutaj postaramy się zamieścić materiały, które powinny ułatwić Wam pomóc. Zapraszamy do lektury ale również prosimy o sugestie co powinien zawierać ten dział na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Wszystko co dotyczy społeczności uczniowskiej.

About the millions of Joomla! users and Web sites

Jesteśmy szkołą dla każdego:
Staramy się dostosowywać proces dydaktyczny do indywidualnych możliwości edukacyjnych naszych uczniów. Naszą rolą jest Ci pomoc w zdobywaniu wiedzy i umiejętności umożliwiających kontynuację kształcenia na wyższym poziomie lub zdobycie zawodu. Stosujemy sprawdzone metody nauczania kształtujące postawę odpowiedzialnej i twórczej obecności w świecie. W procesie edukacyjnym towarzyszyć Ci będzie grono doświadczonych nauczycieli. W rozwiązywaniu problemów pomoże Ci pedagog szkolny. Kryteria przyjęcia do szkoły dają możliwość kontynuowania nauki do liceum ogólnokształcącym, profilowanym oraz zdobycie zawodu z przyszłością w 3-letnim technikum każdemu uczniowi posiadającemu podstawową wiedzę i przeciętne zdolności.
Copyright © 2018 Strona XLO w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Copyright © 2004-2018. All Rights Reserved.