Konsultacje dla rodziców

ZEBRANIA Z RODZICAMI ODBĘDĄ SIĘ 15 MARCA 2018 r. O GODZ. 16.30, A NASTĘPNIE KONSULTACJE NAUCZYCIELI OD GODZ. 18.00 DO GODZ. 19.30.

NAUCZYCIELE BĘDĄ OBECNI W NASTĘPUJĄCYCH SALACH:

 

L.p.

nazwisko i imię

przedmiot

wychowawca

sala

1.

Budrecka Agnieszka

język polski

-

korytarz II piętra

2.

Dzitkowska Paulina

wok

-

korytarz II piętra

3.

Geniusz Jarosław

informatyka

-

207

4.

Gontowska Renata

wychowanie fizyczne

2 f

106

5.

ks. Grelecki Dariusz

religia katolicka

-

korytarz II piętra

6.

Grycel Małgorzata

(20.03.)

język angielski

2 d

zwolnienie lekarskie

7.

Grygorowicz Renata

pedagog

-

pokój pedagogów

8.

Jachnik Katarzyna

język niemiecki

-

korytarz III piętra

9.

Jakoniuk Tamara

chemia

-

303

10.

Jankowska- Kulesza Beata

język angielski

3 c

305

11.

Klimczuk- Sałaj Katarzyna

geografia

-

korytarz II piętra

12.

Kobierska Jolanta

język polski

1 a LO

203

13.

Koćmierowska Małgorzata

język włoski

-

korytarz III piętra

14.

Kozłowska- Stepaniuk Ewa

język angielski

2 b

205

15.

Krasińska Aneta

podstawy przedsiębiorczości

-

korytarz III piętra

16.

Kruk Joanna

plastyka, zajęcia artystyczne

-

korytarz III piętra

17.

Kubala Mirosław

fizyka

3 d

fiz.

18.

Kuczyńska Barbara

historia, wdż

3 f

102

19.

Kulesza Jolanta

język angielski, język francuski

-

103

20.

Kulesza Wanda

biologia

2 c

301

21.

Łukaszewicz Dorota

język polski

-

105

22.

Niemancewicz Katarzyna

matematyka

1 b LO

206

23.

Raubo Agnieszka

historia

-

korytarz II piętra

24.

Rudkowska Elżbieta

(20.03.)

język rosyjski, język białoruski

3 b

zwolnienie lekarskie

25.

Rybołowicz Agnieszka

 

matematyka

-

korytarz II piętra

26.

Rydzewski Radosław

wychowanie fizyczne

-

pokój nauczycieli

w-f

27.

Sadowska Agnieszka

wychowanie fizyczne

3 e

101

28.

Siegień Ewa

religia prawosławna

-

korytarz III piętra

29.

Skłodowska Katarzyna

religia katolicka

-

korytarz II piętra

30.

Sobolewska Małgorzata

wychowanie fizyczne

-

pokój nauczycieli

w-f

31.

Sokół Irena

zajęcia techniczne, edb, informatyka

2 a

105

32.

Sokół Małgorzata

historia, wos

-

gabinet wicedyrektora

33.

Stankiewicz Maria

matematyka

3 a

202

34.

Szczęsnowicz Katarzyna

historia, wos

-

korytarz II piętra

35.

Sztabelska-Kopa Urszula

język polski

-

gabinet dyrektora

36.

Szuma Ewa

pedagog

-

pokój pedagogów

37.

Święcicka Ewa

język angielski

-

korytarz III piętra

38.

Timofiejuk Arkadiusz

wychowanie fizyczne, strzelectwo

-

pokój nauczycieli

w-f

39.

Werder Ewa

język polski

2 e

107

40.

Zwierzyński Krzysztof

język niemiecki

-

korytarz III piętra

 

Pani E. Rudkowska i p. M. Grycel będą mieć zebranie 20 marca.

Copyright © 2018 Strona XLO w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.