Plan Lekcji 2017-2018

                        PONIEDZIAŁEK

Lekcja

I A

p. J.Kobierska

I B

p. K.Niemancewicz

1)

8.15

9.00

GEOGRAFIA

K. Sałaj

s. 205

 

2)

9.10

9.55

JĘZ.POLSKI

J.Kobierska

s. 203

INF. 1

J.Geniusz

s. 207

3)

10.05

10.50

HISTORIA

M.Sokół

s. 102

JĘZ. ANGIELSKI

B. Jank-Kulesza s. 305

J.Kulesza s. 103

4)

11.00

11.45

WOK

J.Kobierska

s. 203

RELIGIA KAT.

K.Skłodowska

s. 101

5)

12.00

12.45

JĘZ. ANGIELSKI

B. Jank-Kulesza s. 305

J.Kulesza s. 203

HISTORIA

B.Kuczyńska

s. 102

6)

13.00

13.45

KREOW.WIZER.

D.Łukaszewicz

s. 101

J.ROSYJSKI    E.Rudkowska  s. 303

J.NIEMIECKI   K.Jachnik  s. 208

7)

13.55

14.40

FIZYKA

M.Kubala

s. fiz

GODZ.WYCH.

K.Niemacewicz

s. 206

8)

14.50

15.35

 

JĘZ.POLSKI

E. Werder

s. 107

9)

15.40

16.25

 

 

 

                                   WTOREK

 

Lekcja

I A

I B

1)

8.15

9.00

MATEMATYKA

A.Rybołowicz

s. 106

 

2)

9.10

9.55

WOS

M.Sokół

s. 102

MATEMATYKA

K.Niemancewicz

s. 206

3)

10.05

10.50

JĘZ.POLSKI

J.Kobierska

s. 203

HISTORIA

B.Kuczyńska

s. 101

4)

11.00

11.45

JĘZ.POLSKI

J.Kobierska

s. 203

WOS

M.Sokół

s. 102

5)

12.00

12.45

JĘZ. ANGIELSKI

B. Jank-Kulesza s. 106

J.Kulesza s. 105

PODST.PRZED.

A.Krasińska

s. 203

6)

13.00

13.45

PODST.PRZED.

A.Krasińska

s. 203

JĘZ. ANGIELSKI

B. Jank-Kulesza s. 106

J.Kulesza s. 103

7)

13.55

14.40

 

JĘZ. ANGIELSKI

B. Jank-Kulesza s. 106

J.Kulesza s. 103

8)

14.50

15.35

 

 

9)

15.40

16.25

 

 

 

                                               ŚRODA

 

Lekcja

I A

I B

1)

8.15

9.00

GODZ.WYCH

J.Kobierska

s. 203

FIZYKA

M.Kubala

s. fiz

2)

9.10

9.55

CHEMIA

T.Jakoniuk

s. 303

BIOLOGIA

W.Kulesza

s. 301

3)

10.05

10.50

JĘZ. ANGIELSKI

B. Jank-Kulesza s. 303

J.Kulesza s. 308

RELIGIA KAT.

K.Skłodowska

s. 101

4)

11.00

11.45

J.NIEM. K.Jachnik s.107

INF. J.Geniusz

s. 207

CHEMIA

T.Jakoniuk

s. 303

5)

12.00

12.45

MATEMATYKA

A.Rybołowicz

s. 106

JĘZ.POLSKI

E. Werder

s. 107

6)

13.00

13.45

RELIGIA KAT.

K.Skłodowska

s. 101

WOK

E. Werder

s. 107

7)

13.55

14.40

WF dz

A.Sadowska

WF chł

M.Sobolewska

WF dz

R.Gontowska

WF chł

M.Sobolewska

8)

14.50

15.35

 

 

9)

15.40

16.25

 

 

           

                                   CZWARTEK

 

Lekcja

I A

I B

1)

8.15

9.00

 

 

2)

9.10

9.55

 

MATEMATYKA

K.Niemancewicz

s. 206

3)

10.05

10.50

HISTORIA

M.Sokół

s. 102

JĘZ.POLSKI

E. Werder

s. 107

4)

11.00

11.45

JĘZ.POLSKI

J.Kobierska

s. 203

JĘZ.POLSKI

E. Werder

s. 107

5)

12.00

12.45

PODST.PRZED.

A.Krasińska

s. 101

JĘZ. ANGIELSKI

B. Jank-Kulesza s.303

J.Kulesza s. 103

6)

13.00

13.45

BIOLOGIA

W.Kulesza

s. 301

PODST.PRZED.

A.Krasińska

s. 101

7)

13.55

14.40

JĘZ. ANGIELSKI

B. Jank-Kulesza s.303

J.Kulesza s. 103

INF. 2

J.Geniusz

s. 207

8)

14.50

15.35

EDB

I.Sokół

s. 105

 

9)

15.40

16.25

 

 

 

                                               PIĄTEK

 

Lekcja

I A

I B

1)

8.15

9.00

WF dz

A.Sadowska

WF chł

M.Sobolewska

WF dz

R.Gontowska

WF chł

M.Sobolewska

2)

9.10

9.55

WF dz

A.Sadowska

WF chł

M.Sobolewska

WF dz

R.Gontowska

WF chł

M.Sobolewska

3)

10.05

10.50

MATEMATYKA

A.Rybołowicz

s. 106

JĘZ. ANGIELSKI

B. Jank-Kulesza s.305

J.Kulesza s. 203

4)

11.00

11.45

J.NIEM. K.Zwierz. s.fiz.

INF. J.Geniusz

s. 207

J.NIEM. K.Jachnik s.208

J.ROS.

E.Rudkow.

s. 101

5)

12.00

12.45

RELIGIA KAT.

K.Skłodowska

s. 101

MATEMATYKA

K.Niemancewicz

s. 206

6)

13.00

13.45

JĘZ.POLSKI

J.Kobierska

s. 203

EDB

I.Sokół

s. 105

7)

13.55

14.40

 

GEOGRAFIA

K. Sałaj

s. 205

8)

14.50

15.35

 

 

9)

15.40

16.25

 

 

 

Copyright © 2017 Strona XLO w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.